Išpardavimas

Masažo aliejus "SWEDE BLISSFUL"

-60%

Kaina: 17,09 €

Speciali kaina: 6,84 €

340000091683

Šios prekės Šiuo metu neturime

Pridėti prie pageidaujamų sąrašo
Geriausiai parduodami

PERKANT - REGISTRUOKIS PARDUOTUVĖJE

IR GAUK DIDELES NUOLAIDAS PAKARTOTINIAMS

PIRKINIAMS

Prašome paspausti Google+ mygtuką

tai padės mus rasti paieškose kitiems žmonėms

Patirkite gamtos jėgą su šiais Swede aromaterapijos gaminiais! Swede - Flower Power masažiniai aliejai yra puikus balansas tarp ilgai trunkančio lubrikavimo ir švelnaus raumenų masažo. Galėsite mėgautis lėtu, jausmingu ir atpalaiduojančiu masažu. Šio prabangaus masažinio aliejaus pagrindas - profesionali formulė, kurios sudėtyje yra keletas išskirtinių ingredientų. Tai - jojobos, makadamijos riešutų ir kanapių sėklų aliejai. Kiti - alijošiaus ir vitamino E ingredientai, apsaugo nuo išorinių veiksnių ir puoselėja odą. " Blissful " - palaimingas, kuris puikiai atpalaiduoja bei suteikia palaimą!

  • Kiekis 150ml.

Kaip apmokėti ?

APMOKĖJIMAS

Atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje Erotines.lt už prekes galite Jums patogiausiais būdais: grynais pinigais, atsiskaitant per kurjerį arba tiesiog atliekant įprastą pavedimą banke.

Mokėjimas bankiniu pavedimu

Po užsakymo pateikimo į Jūsų nurodytą elektroninį paštą gausite laišką su užsakymo informacija. Jame bus nurodyta suma ir reikiami rekvizitai užpildyti bankinį pavedimą. Prisijungę prie savo banko (internetinės bankininkystės), atlikite mokėjimo pavedimą.

Atsiskaitymas grynais pinigais

Užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas“ pasirinkite "Gryni pinigai" Už prekes atsiskaitysite tuomet, kai jas pristatys kurjeris.

Kaip pristatoma ?

Pristatome per Lietuvos pašto siuntų tarnybą arba kurjerį. Kainas rasite čia.

Prekės siunčiamos nepermatomose pakuotėse, be konkrečių prekių pavadinimų - niekas, išskyrus Jus nežinos, kokias prekes užsisakėte. Nei kurjeriams, nei pašto darbuotojams nėra žinoma, kas yra Jums skirtame siuntinyje. Jie mato tik Jūsų adresą ir užsakymo numerį, todėl galite būti visiškai ramūs dėl privatumo.