Falo imitatorius " Dick Rambone Cock Black "

-2,89 €

Kaina: 51,84 €

Speciali kaina: 48,95 €

600000009977

Šios prekės Šiuo metu neturime

Pridėti prie pageidaujamų sąrašo
Geriausiai parduodami

PERKANT - REGISTRUOKIS PARDUOTUVĖJE

IR GAUK DIDELES NUOLAIDAS PAKARTOTINIAMS

PIRKINIAMS

Prašome paspausti Google+ mygtuką

tai padės mus rasti paieškose kitiems žmonėms

Itin kokybiškas, realistiškas falas su venų imitacija ir prilipdomu pagrindu. 42,5 cm ilgio sekso gigantas turi tikrovišką galvutę, bei minkštą ir švelnų paviršių. Falas skirtas moterims, kurios vertina dydį. Pasinaudodamos pagrindu sekso prekę galėsite pritvirtinti prie bet kurio lygaus paviršiaus ir atlaisvinę rankas mėgausitės stipriais malonumais. Pagamintas iš itin kokybiškos medžiagos, savo sudėtyje neturi ftalatų, nesukelia alergijos. Prekę rekomenduojame naudoti su lubrikantu.

  • Skersmuo 6cm.
  • Medžiaga PVC.

Kaip apmokėti ?

APMOKĖJIMAS

Atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje Erotines.lt už prekes galite Jums patogiausiais būdais: grynais pinigais, atsiskaitant per kurjerį arba tiesiog atliekant įprastą pavedimą banke.

Mokėjimas bankiniu pavedimu

Po užsakymo pateikimo į Jūsų nurodytą elektroninį paštą gausite laišką su užsakymo informacija. Jame bus nurodyta suma ir reikiami rekvizitai užpildyti bankinį pavedimą. Prisijungę prie savo banko (internetinės bankininkystės), atlikite mokėjimo pavedimą.

Atsiskaitymas grynais pinigais

Užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas“ pasirinkite "Gryni pinigai" Už prekes atsiskaitysite tuomet, kai jas pristatys kurjeris.

Kaip pristatoma ?

Pristatome per Lietuvos pašto siuntų tarnybą arba kurjerį. Kainas rasite čia.

Prekės siunčiamos nepermatomose pakuotėse, be konkrečių prekių pavadinimų - niekas, išskyrus Jus nežinos, kokias prekes užsisakėte. Nei kurjeriams, nei pašto darbuotojams nėra žinoma, kas yra Jums skirtame siuntinyje. Jie mato tik Jūsų adresą ir užsakymo numerį, todėl galite būti visiškai ramūs dėl privatumo.