Kaip išsirinkti tinkamą vibratorių?


Vibratoriai


       Dirbtinės varpos yra visame pasaulyje dažniausiai naudojamų sekso žaislų. Vibratorius yra puiki stimuliacinė priemonė tiek žaidimams su savimi, tiek su partneriu. Vibratoriai būna dviejų tipų : skirti vidinei stimuliacijai ir išorinei stimuliacijai.

Kiekvienas nori atrasti tinkamą žaisliuką maloniems pojūčiams, tačiau jų yra tiek daug skirtingų tipų ir dydžių, kad pakankamai sudėtinga išsirinkti!  Štai keletas patarimų, kurie padės jums atrasti tokį, kuris puikiai atitiktų jūsų poreikius .

                                                      

                                                      Atkreipkite dėmesį į dydį

Pirmiausia turėtumėte apsvarstyti, koks dydis atitiktų jūsų poreikius. Jei nusipirksite per mažą ar per didelę dirbtinę varpą, ji nesuteiks jums tiek malonumo, kiek norėtumėte. Kartais sunku įvertinti, kokio ilgio ir storio prekė geriausiai tiktų. Tuomet visada rekomenduojame įsigyti mažesnę, nei norisi. Standartinis dydis būtų apie 15 cm ilgio ir iki 3 cm skersmens. Naudokite lubrikantą ir leiskite sau pakankamai atsipalaiduoti bei susijaudinti.


                                                      Kaina – atitinka kokybę

Nuo kainos priklauso ir kokybė (pagaminimo medžiagos, ilgaamžiškumas, patvarumas ir atliekamų funkcijų gausa). Mūsų patarimas būtų netaupyti, jei norėtumėte ilgaamžiško ir iš brangesnių medžiagų pagaminto, aukštos kokybės vibratoriaus, kuris ilgą laiką paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą.


                                                      Išsirinkite tinkamą formą

Pamąstykite, kokios rūšies stimuliacija jums maloniausia sekso metu? Klitorinį orgazmą gali patirti praktiškai kiekviena moteris, nes klitoris – itin jautri erogeninė zona. Statistika teigia, kad 60% moterų nepavyksta patirti kitokios rūšies orgazmo ir aukščiausią pasitenkinimo tašką jos gali pasiekti tik stimuliuojant klitorį! Esi šių moterų tarpe? Tuomet patartume rinktis klitorinį arba daugiafunkcinį vibratorių.

Vaginalinis orgazmas išsiskiria didele jėga, gilumu ir pojūčių aštrumu, tad jei norite lengviau pasiekti savo G tašką, patartume rinktis G taško vibratorius su užlenktu galiuku.
 
 Supažindinsime jus su pagrindinėmis vibratorių rūšimis, kad išsirinktumėte tinkamiausią stimuliaciją jūsų seksualiniam tipui.


 Klasikinis vibratorius                Klasikiniai vibratoriai

 Pailgi, atkartojantys natūralius penio linkius, pagaminti iš įvairių medžiagų, įvairių spalvų, stimuliuojantys rankų pagalba arba turintys vibravimo funkciją. Jie puikiai tinka pradedantiesiems. Tai malonumas, atkartojantis tikro sekso pojūčius, puikiai tiks moterims, vertinančioms natūralumą.

 

Vibratorius klitoriui                 Klitoriniai vibratoriai

 Dauguma moterų tikrą orgazmą jaučia tik tada, kai tiesiogiai ar netiesiogiai stimuliuojamas jų klitoris. Jeigu sekso ar masturbacijos metu trokštate papildomos klitorio stimuliacijos, turėtumėte rinktis klitorio stimuliatorių. Jų išvaizda gerokai skiriasi nuo klasikinių vibratorių, yra ivairių dydžių ir formų, bet svarbiausia, kad šie vibratoriai turi itin stiprų vibracijos intensyvumą.

 

Klitoriniai vibratoriai                 G-taško vibratoriai

 Šie vibratoriai atrodo panašiai kaip klasikiniai, bet jų galiukas visuomet užlenktas - taip sudaroma galimybė stimuliuoti paslaptingąjį G tašką. Pakreipus vibratorių virš gaktos kaulo, galite puikiai stimuliuoti ir klitorį. G taško vibratorių yra įvairių storių ir kiekviena moteris gali išsirinkti sau tinkamą, atitinkantį jos fiziologiją.


Daugiafunkciniai vibratoriai                 Daugiafunkciniai vibratoriai

 Daugiau nei vienos zonos stimuliavimas - tai didžiausia palaima! Jeigu mėgstate, kai vaginalinės sueities metu papildomai stimuliuojamas jūsų klitoris - rinkitės būtent tokį vibratorių. Jie stimuliuoja vaginą, tačiau turi vibruojantį išsišakojimą, kuris skirtas įkaitinti jūsų klitorį ir patirti nepamirštamą orgazmą. Jeigu neapsisprendžiate, kas jus labiau kaitina - vaginalinis ar klitorinis stimuliavimas, šis universalus variantas kaip tik jums. 

Ir tai – dar ne viskas! Vibratorių rūšių yra dar daugiau. Kai kurie – gana neįprasti, keisti ar net juokingi. Svarbiausia, kad rastumėte tokį vibratorių, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir fantazijas.