Kam naudojami geišos kamuoliukai


  Geišos kamuoliukais vadinami vaginaliniai kamuoliukai, skirti makšties raumenims sustiprinti. Ne paslaptis, kad pagal statistiką dauguma moterų besimylėdamos visiškai nepatiria orgazmo. Viena iš pagrindinių priežasčių - silpni, neišsivystę makšties raumenys. Kai jie „tinginiauja" ir nedalyvauja lytiniame akte, kraujo apytaka juose suprastėja, taigi į makštį priteka mažiau kraujo. Todėl pasiekti orgazmą yra beveik neįmanoma. Ir priešingai - priversdamos raumenis dirbti, mes skatiname kraują tekėti į dubens organus ir patirti svaiginantį malonumą, taigi, vaginaliniai kamuoliukai yra puikus sprendimas pažadinti “miegančias” makšties zonas ir vėl priversti jas funkcionuoti.
  Vaginaliniai kamuoliukai - tai du ar daugiau tarpusavyje sujungti arba nesujungti kamuoliukai, dedami į vaginą. Periodiškas vaginalinių kamuoliukų dėvėjimas ne tik sustiprina vidinius vaginos raumenis, bet ir intensyvina, prailgina orgazmo trukmę.  Tai garantuos jums dar daugiau palaimos naktų su mylimuoju. Japonijoje meilės deivės žinojo, kad treniruojant makšties raumenis, moteris sugeba pati reguliuoti makšties apimtis. Naudodamos vaginalinius kamuoliukus Rytų kraštų moterys išmoko valdyti makšties raumenis ir pelnė nepakartojamų meilužių reputaciją.  Įrodyta, kad reguliariai naudojami vaginaliniai kamuoliukai didina moterų seksualumą ir pasitikėjimą savimi, o jais atliekami Kegelio pratimai padeda moterims sustiprinti raumenis ir susiaurinti makštį po gimdymo.

Kaip išsirinkti vaginalinius kamuoliukus

  Vaginaliniai kamuoliukai būna įvairių formų ir dydžių, bet dažniausiai naudojami apvalūs ir lygūs.  Įprastai jie gaminami iš silikono, elastomero, plastiko, medicininės gumos, latekso ir vadinamosios „kiber odos“. Jų paviršius gali būti lygus arba su  iškilimais. Geišos  kamuoliukai gali būti ir su išorine vibracija, kurios intensyvumą galėsite reguliuoti su valdymo pulteliu, tai suteiks dar daugiau malonumo, o galbūt ir privers jus pasiekti orgazmą. Pradedančiosioms patariama rinktis 2-3 cm ir didesnio skersmens kamuoliukus, o kai raumenys sustiprėja ir makštis susiaurėja – mažesnius.  Kamuoliukai viduje turi svarelius su išcentruotu svoriu, kurie juda kartu su jumis ir taip sukuria švelnias vibracijas, kurios skatina raumenų susitraukimus.

 Kaip naudojami vaginaliniai kamuoliukai

   Vienas iš būdų kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus:  sutepkite kamuoliukus lubrikantu,  atsigulkite, atsipalaiduokite ir įveskite juos į makštį, pasistenkite juos išlaikyti viduje, pradedant nuo 1 minutės ir tęsiant šį pratimą iki 20-30 minučių ar ilgiau. Pakaitomis įtempkite ir atpalaiduokite vaginos raumenis. Vėliau bandykite išlaikyti kamuoliukus viduje einant. Judant patirsite papildomą erotinę stimuliaciją. Kamuoliukai viduje nuolat judės į viršų ir į apačią einant, sykiu stiprins raumenis bei pasieks vadinamas „mirusias zonas“ – makšties plotelius, kurie net sekso metu nėra pasiekiami. Kai pajusite, kad jūsų makšties raumenys tapo stipresni, galite išbandyti sunkesnius - metalinius kamuoliukus. Treniruoti raumenis patariama kasdien norint pasiekti pačių geriausių rezultatų. Kaskart po naudojimo kamuoliukus būtina nuplauti po vandeniu su muilu ar nuvalyti specialiomis priemonėmis.

Daugiau erotinės prekės